Zapraszamy na infoShare Beach Running powered by Premedia Solutions. 19 maja o godz. 7:00 pobiegnij gdańską plażą razem z uczestnikami konferencji infoShare aby pomóc dzieciom zagrożonym autyzmem, a firma PREMEDIA SOLUTIONS przekaże 5 zł za każdy kilometr na rozwój Badabada.pl.

Zapraszamy na charytatywny bieg po plaży dla Biegiemnapomoc.pl (Fundacja SYNAPSIS), który odbędzie się19 maja o godz. 7:00 w Gdańsku Jelitkowie (wejście nr 72 przy Restauracji Parkowa). PomysłodawcąInfoShare Beach Running powered by Premedia Solutions, czyli biegu towarzyszącego wydarzeniuinfoShare, jest Adam Przeździęk z Mediafeed.pl – triathlonista, bloger i ambasador akcjiBiegiemnapomoc.pl. Partnerem biegu jest firma Premedia Solutions, która za każdy przebiegnięty kilometr przekaże 5 zł na wczesne wykrywanie autyzmu.

Aby wziąć udział w biegu należy zarejestrować się na stronie www.infoshare.pl/is-register. Rejestracja jest możliwa do 13 maja (piątek) włącznie. Dołączcie do wydarzenia na Facbooku i zaproście do udziału w biegu swoich znajomych. 

Punkty nawadniania będą zlokalizowane na starcie i mecie biegu. Jeśli wybierasz się na konferencję infoShare, to poza strojem startowym zabierz ze sobą ubrania na konferencję. W AmberExpo będziesz mógł wziąć prysznic. Ubrania, bagaże, plecaki itd. zostaną przetransportowane ze startu do AmberExpo.

Dyscyplina: bieg po plaży
Dystans: 7 km
Miejsce: Gdańsk Jelitkowo, Polska
Data: 19 maja (czwartek) 2016r., godz. 7:00
Start: wejście na plażę nr 72 przy Restauracji Parkowa
Meta: AmberExpo
Trasa: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=z-i-X8k5qYvo.kZRjQUusW6NA
Rejestracja do 13 maja na: https://infoshare.pl/is-register/

Robienie dobrych wyników dla osób z autyzmem w ramach InfoShare Beach Running powered by Premedia Solutions jest możliwe dzięki: Adam Przeździęk z Mediafeed.plPremedia Solutions oraz infoShare. Dziękujemy!

Back to Top